اخبار و مطالب
7 روز گذشته
1

مدت زمان صدور کارت سوخت المثنی

صدور کارت سوخت المثنی

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی کشور ضمن اشاره به مدت زمان دریافت کارت سوخت بیان کرد: با وجود تلاش‌های گسترده کارکنان شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی برای تسریع در زمان صدور کارت سوخت، به خاطر افزایش تقاضا طی روز‌های گذشته، صدور کارت سوخت المثنی بین ۳ هفته تا ۲ ماه زمان می برد.
فاطمه کاهی با رد شایعاتی مبنی بر زمان صدور ۴ ماهه برای صدور کارت سوخت اظهار داشت: با وجود اطلاعیه‌های متعدد از سوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی مبنی بر دریافت کارت سوخت در ماه‌های گذشته، بعضی از مالکان ثبت نام برای دریافت کارت سوخت را به بعد از سهمیه بندی موکول کردند.

وی افزود: قبل از اجرای طرح سهمیه بندی سوخت، به طور متوسط هر روز ۴ هزار درخواست ثبت می‌شد که با اجرای طرح سهمیه بندی، مقدار تقاضا به ۸۰ هزار مورد در روز رسیده است.

کاهی در ادامه گفت: صدور کارت سوخت هوشمند المثنی فقط از طریق دفاتر پلیس +۱۰ مقدور است، چنانچه کسانی که کارت سوخت ندارند و تاکنون نیز درخواست صدور کارت سوخت نکرده‌اند، می‌توانند خودشان یا وکیل قانونی آن‌ها با در دست داشتن مدارک هویتی مالک خودرو و وسیله نقلیه به مراکز پلیس+۱۰مراجعه کنند. حذف رمز کارت سوخت نیز در این دفاتر قابل انجام است.

همچنین قابل ذکر است که بعضی از مالکان خبر از مدت زمان انتظار برای صدور کارت سوخت المثنی خود نزدیک به ۴ ماه را می دهند.

 

منبع : عصر خودرو

زمان ارسال پست: ۰۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۹ دسته بندی: اخبار داخلی, کارت سوخت تگ ها: , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.