اخبار و مطالب
7 روز گذشته
2

فیلم سریع و خشن ۱۰ (Fast X) دوبله فارسی

فیلم سریع و خشن 10 (Fast X) دوبله فارسی

بروزرسانی ۱۱ خرداد ۱۴۰۲: سرانجام فیلم سریع و خشن ۱۰ یا Fast X فست ایکس در دسترس عموم مردم قرار گرفت البته با کیفیت پرده ای.

کیفیت این نسخه پرده ای بوده اما در حالت full hd در اختیار شما عزیزان قرار گرفته تا از فیلم لذت ببرید.

 

بروزرسانی ۲۳ بهمن ۱۴۰۱: تریلر فیلم Fast X فست ایکس به عنوان آخرین سری از مجموعه فیلم‌ های سریع و خشن بالاخره منتشر شد. در این تریلر، حضور پررنگ دوج چارجر، جیسون موموا و برخی صحنه‌ های جذاب دیگر قابل مشاهده هستند.

پایان داستان سری فیلم های سریع و خشن از اردیبهشت ۱۴۰۲ آغاز می‌شود. با تولید نسخه دهم این مجموعه فیلم، در طول ۲۰ سال عمر آن شاهد بسته شدن پرونده یکی از خبرسازترین فیلم‌های هالیوودی هستیم. البته شاید برای طرفداران این سری خبر خوبی نباشد.

خودروهای فیلم سریع و خشن ۱۰ هر کاری انجام می‌دهند، از بلند شدن چرخ های جلو به هوا گرفته تا آفرود و مسابقه! به زودی می‌توانید تخریب هلیکوپتر را نیز به لیست اضافه کنید.

این تیزر حدود ۴ دقیقه‌ فیلم Fast X نکته‌ های زیادی در خود دارد. مانند نسخه های قبلی هم فیلم جدید پر از دوج چارجرهای مشکی‌ رنگ بوده و هرچند صحنه‌ های تخیلی قسمت‌ های گذشته را ندارد ولی خالی از تخیل نیز نخواهد بود.

جیسون موموا در فیلم فست ایکس نقش فردی به نام دانته را بازی می‌کند که شخصیت منفی اصلی داستان می باشد. او می‌خواهد دومنیک تورتو و خانواده‌اش را از میان بردارد.

دلیل دشمنی دانته (جیسون موموا) با تورتو هم به قسمت ۵ سریع و خشن باز میگردد که دومنیک پدر دانته یعنی هرنان ریس را به قتل رساند. ظاهراً دشمنی بین این دو نفر بسیار شخصی‌تر از داستان تورتو و دکارد شاو یا جیکوب برادر تورتو خواهد بود.

در این تریلر هنرمند معروف بری لارسون نیز دیده میشود که در نقش نماینده گروه مخفی دولتی بازی می‌کند. گروه لارسون در فیلم‌های قبلی با قهرمانان مسابقه‌ای همکاری داشته است. طرفدارانی که به دنبال صحنه‌هایی از حضور پاول واکر را در این تیزر هستند باید دقت بیشتری داشته باشند.

واکر در قسمت هایی از فلش بک سریع و خشن ۵ حضور دارد ولی شخص جدیدی که فکر می‌کنید واکر است در واقع آلان ریچسون نام دارد. او نقش ایمس را بازی می‌کند که رئیس همان گروه مخفی دولتی بوده و اصلاً علاقه‌ای به تورتو ندارد. شاید به همین دلیل می باشد که شخصیت لارسون ویژگی سرکش بودن را نمایش می‌دهد.

به جز موارد بیان شده در مورد تریلر فیلم Fast X می‌توانیم شاهد تعداد زیادی خودرو، انفجار و برخی صحنه‌های جالب از سری‌های قبلی باشیم. سکانس‌های مسابقه شبانه نیز شبیه مسابقاتی هستند که در دو قسمت اول سریع و خشن دیده بودیم. حتی صحنه‌های آفرود با خودروهای ارتقا یافته را نیز می‌بینیم که بی‌شباهت به قسمت هفتم نیستند.

یکی از بهترین خودروهای حاضر در سریع و خشن ۱۰ آلفارومئو کلاسیک با رنگ نارنجی است که به شخصیت هان تعلق دارد. دهمین سری از مجموعه فیلم‌های سریع و خشن قرار است اردیبهشت ۱۴۰۲ اکران شود. فست ایکس آخرین فصل از حماسه سریع و خشن محسوب می‌شود.

زمان ارسال پست: ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ | ۱۳:۴۸ دسته بندی: فیلم تگ ها: لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.