اخبار و مطالب
7 روز گذشته
1

۶ رنگ جذاب جدید برای خودروها در ۲۰۱۹

6 رنگ جذاب جدید برای خودروها در ۲۰۱۹

۱. آمِترین متالیک – ب ام و

رنگ آمِترین متالیک ب ام و
رنگ خودرو خاص و جذاب «ب ام و» در ماه سپتامبر بر روی مدل X7 معرفی شد، رنگ شرابی موسوم به «آمترین» بود. اما چند ماه بعد هنگامی که این رنگ در خودروی جدید M8 گرن کوپه استفاده شد، جلوه و جذابیت اصلی خود را نمایان کرد، زیرا این بار، بنفش تر از قبل دیده می شد! رنگی که ابهت و هیکل بزرگ این کوپه چهاردرب ۶۰۰ اسب بخاری را بهتر جلوه می دهد. سفارش این رنگ برای M8 گرن کوپه، حدود ۱۹۵۰ دلار هزینه دارد.

 

۲. دارک ماس – کیا

رنگ دارک ماس کیا تلوراید

رنگ دارک ماس (Dark Moss) یا سبز خزه ای برای شاسی بلند بزرگ کیا تلوراید بر تن این خودرو نمایی بهتر دارد. شرکت کیا در سال ۲۰۱۹ این رنگ جدید را به عنوان آپشنیمجانی برای خریداران شاسی بلند ۷نفره تلوراید ارائه کرده است.

 

۳. دیپ گارنت – لکسوس

رنگ دیپ گارنت لکسوس

سدان لوکس لکسوس LS با رنگ دیپ گارنت (deep garnet) جذابیتی دوچندان پیدا کرده است، به ویژه با رینگ های ۲۰ اینچی کرومی مشکی رنگ. در زبان فارسی معنی این رنگ را می توان «لعل پررنگ» بیان کرد. شرکت ژاپنی لکسوس ولی انتخاب این رنگ خودرو را به مدل سفارشی LS 500 Inspiration محدود نموده؛ خودرویی که با موتور اختصاصی ۶ سیلندر ۳.۵ لیتری توربو با ۴۱۶ اسب بخار قدرت تولید می شود و در بازار آمریکا فقط در تعداد ۳۰۰ دستگاه عرضه خواهد شد.

 

۴. هاکون گرین – تویوتا

رنگ هاکون گرین تویوتا
برای این که بتوانید یک تویوتا GT86 با رنگ خاص هاکون گرین (hawken green) خریداری کنید، انتخاب بسته سفارشی “ویرایش هاکون” است. این بسته سفارشی شامل رینگ های ۱۷ اینچی برنزی هم می باشد. GT86 با این پکیج، ۲۹۶۳۰ دلار قیمت دارد.

 

۵. پترا گلد – رولزرویس

رنگ پترا گلد رولزرویس
رنگ سفارشی «پترا گلد» (Petra Gold) رولزرویس بر روی یک دستگاه کالینان، در یکی از نمایندگی های این شرکت در ابوظبی، به نمایش در آمد. پترا گلد یا رز گلد (زرد طلایی) یکی از رنگ های ایده عال برای خودرویی تشریفاتی مانند کالینان می باشد.

 

شوک – شورولت

رنگ شوک کامارو
رنگ خودرو شوک (shock)کامارو برای مدل های ۲۰۲۰ آن در نظر گرفته شده است. این رنگ خاص در سال ۲۰۱۹ از سوی شرکت شورلت معرفی شد. شورولت عرضه کامارو با این رنگ جذاب را برای بازار روسیه وعده داده که البته سفارش آن روی کاماروهای مدل ۲۰۲۰ نیز، ۳۹۵ دلار هزینه اضافی برای خریداران روسی دربر دارد.

زمان ارسال پست: ۰۳ دی ۱۳۹۸ | ۲۱:۵۱ دسته بندی: اخبار خارجی تگ ها: لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.