اخبار و مطالب
7 روز گذشته
3

کرایه تاکسی ۹۰۰ هزار تومانی فرودگاه امام خمینی !

کرایه تاکسی 900 هزار تومانی فرودگاه امام خمینی !

مدیرعامل فرودگاه امام خمینی بیان کرد: طبق نرخ تعیین شده توسط شورای اسلامی شهر و سازمان راهداری، سقف کرایه تاکسی‌ فرودگاه امام خمینی ۹۰۰ هزار تومان می باشد.

سعید چلندری مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی گفت: هم اکنون نرخ کرایه تاکسی‌ها در ترمینال یک فرودگاه امام، یا از طریق باجه‌های تاکسی و یا بر اساس نرم افزارهای خاصی که شرکت‌های دانش بنیان طراحی کردند تعیین می‌شود.

وی با بیان اینکه نرخ کرایه تاکسی‌ فرودگاه در مسیرهای مختلف از ۶۴۵ هزار تومان تا ۸۰۰ هزار تومان متغیر است گفت: این قیمتها را شورای شهر و سازمان راهداری تعیین کرده و سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای افزایش قیمت را ۴۰ درصد و شورای شهر ۲۹ درصد اعلام کردند که بر اساس قیمت‌های اعمالی، نرخ تاکسی حدود ۹۰۰ هزار تومان ارزیابی می‌شود که هنوز این رقم اعمال نشده و رانندگان تاکسی فرودگاه نیز در این زمینه اعتراض دارند.

سعید چلندری گفت: تصمیم داریم تا قبل از سفرهای اربعین، نرم افزار تاکسی این ترمینال نیز راه اندازی شود.

براساس نظرات مسافران، ترمینال سلام هیچ نوع امکاناتی برای حمل و نقل عمومی نداشته و اگر مسافران نیمه شب به این ترمینال برسند با سردرگمی برای اخذ تاکسی مواجه می‌شوند.

با توجه به در پیش بودن سفرهای اربعین حسینی که برآورد شده ۲۵۰ هزار زائر عتبات در ایام اربعین از این ترمینال جابجا شوند، انتظار می‌رود شرایط بهتری برای بازگشت مسافران فراهم شود.

منبع: مهر

زمان ارسال پست: ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ | ۱۰:۰۴ دسته بندی: اخبار داخلی تگ ها: لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.