اخبار و مطالب
7 روز گذشته
6

پیش فروش محصولات ایران خودرو – ۳۰ بهمن ۹۸

پیش فروش محصولات ایران خودرو - مهر 98

جهت اطلاع تمام خریدارن محترم و نمایندگی های مجاز ایران خودرو، شرایط پیش فروش شرکت ایران خودرو از ساعت ۹ صبح روز چهارشنبه تاریخ ۹۸/۱۱/۳۰ تا زمان تکمیل ظرفیت برقرار است. شرایط نیز به شرح جداول زیر می باشد.

 

جدول ۱ : شرایط و برنامه فروش اصلی

جدول ۲ : این جدول علاوه بر نرخ سود مشارکت و سود انصراف، شرایط ویژه بخشنامه را نیز مشخص کرده است.

 

ظرفیت تعداد ثبت نام برای هر کد ملی، از تمام بخشنامه پیش فروش فقط یک دستگاه خودرو بوده و در صورت ثبت نام اشتباه از سوی خریدارن محترم و مغایر با این بند، قرار داد به شکل یک طرفه از سمت ایران خودرو لغو گشته و مبلغ آن نیز طی ۲۰ روز براساس مقررات شرکت به مشتری برگشت داده خواهد شد.

 

مقررات پیش فروش

تنظیم نمودن صلحنامه در این بخشنامه میسر نیست. کد کلاس و رنگ خودروها طبق شرایط تولید از سوی شرکت ایران خودرو قابل تغییر خواهد بود.

در این بخشنامه، پس از رسیدن موعد تحویل خودرو، امکان تغییر یافتن شرایط ثبت نام (تمدید موعد تحویل) در صورت اعلام ایران خودرو و تمایل خریدار وجود خواهد داشت. همچنین امکان ثبت نام در این بخشنامه برای خریدار دوم نمایندگی مجاز نمی باشد.

قیمت نهایی اتومبیل ها در این پیش فروش، در زمان تحویل خودرو مذکور در این بخشنامه و قرارداد تعیین خواهد شد.

 

خودروهای انتخاب شده برای برنامه پیش فروش، عبارت اند از: دنا ، دنا پلاس، سمند ال ایکس EF7، سمند ال ایکس EF7 دوگانه سوز، پژو پارس سال دوگانه سوز، پژو پارس LX، پژو پارس سال، پژو ۲۰۶ تیپ ۲، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس، پژو ۲۰۷ دستی و سمند EF7. بیشتر رنگ های قابل انتخاب برای این خودرو، رنگ های سفید؛ نقره ای متالیک، مشکی متالیک و خاکستری هستند که البته در برخی موارد رنگ گیلاسی و آبی کبود نیز به چشم می خورد.

زمان فعال سازی بخشنامه: ساعت ۹ روز چهارشنبه تاریخ  ۹۸/۱۱/۳۰

پیش فروش ایران خودرو 30 بهمن 98

پیش فروش ایران خودرو ۳۰ بهمن ۹۸

زمان ارسال پست: ۲۹ بهمن ۱۳۹۸ | ۰۸:۴۰ دسته بندی: ایران خودرو, شرایط فروش تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.