اخبار و مطالب
7 روز گذشته
3

هشدار به کاربران تاکسی ‌های اینترنتی : بار تحویل ندهید

هشدار به کاربران تاکسی ‌های اینترنتی : بار تحویل ندهید

به نقل از ایسنا، در روزهای گذشته گزارش‌هایی مبنی بر دزدیده شدن بار مسافران تاکسی‌ های اینترنتی منتشر شده بود که عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای مجازی توضیحاتی در این رابطه ارائه داد.

رضا الفت نسب بیان کرد: در این اتفاق هم کاربر راننده و هم مسافر مقصر بودند و شرکت هم باید دقت بیشتری می‌کرد. البته رضایت کاربر مسافر جلب شده و شرکت همچنان پیگیر این موضوع است تا بتواند راننده را پیدا کند و احتمالا از کمک نیروی انتظامی هم استفاده خواهد شد، چرا که راننده فرد فعالی در سایت نبود.

وی در پاسخ به اینکه چرا مسافر هم در این جریان مقصر بوده نیز گفت: فرد سرویس مسافر را برای جابجایی بار درخواست کرده بود. این در حالی است که طبق قوانین نباید به سرویس مسافر بار تحویل داده شود. البته راننده هم نباید قبول می‌کرد به جای مسافر، بار جابجا کند.

 

کجا شکایت ثبت کنیم؟

الفت نسب همچنین تاکید کرد که لیست همه رانندگان تاکسی‌ های اینترنتی برای اماکن ارسال و هویت فردی افراد تایید یا رد می‌شود، بنابراین شهروندان با خیال راحت می‌توانند از سرویس‌های تاکسی‌ اینترنتی استفاده کند.

الفت نسب در پایان در پاسخ به اینکه در صورت بروز تخلف مردم به کجا شکایت کنند؟ نیز گفت: افراد می‌توانند با مراجعه به سایت اتحادیه کسب و کارهای مجازی به آدرس ecunion.ir که متولی تاکسی های اینترنتی است شکایت خود را اعلام کنند و حتماً پیگیری خواهد شد.

زمان ارسال پست: ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ | ۰۹:۱۴ دسته بندی: اخبار داخلی تگ ها: , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.