اخبار و مطالب
7 روز گذشته
1

هماهنگی موتور و گیربکس آریزو ۵ توربو جدید

هماهنگی موتور و گیربکس آریزو 5 توربو جدید

شرکت مدیران خودرو بعد از رونمایی خودرو آریزو ۵ توربو جدید مورخ ۱۳ آبان ماه اقدام به برگزاری یک تست درایو با حضور تقریبا ۱۰۰ نفر از مشتریان بالقوه آن خودو در پیست آزادی نمود. بعد از انجام تست درایو مشتریان به بیان نظرات خود در مورد نسل سوم آریزو ۵ پرداختند که در مجموع بکارگیری گیربکس اتوماتیک ۹ سرعته CVT و همخوانی آن با موتور ۱۵۰۰ سی سی توربو آریزو ۵ جدید از نکات قابل توجه برای مشتریان بود.

همچنین سایر امکانات رفاهی اضافه شده به نسل سوم آریزو ۵ مانند: فرمان برقی ، اتوهلد و ترمز پارک برقی و تغییرات کلی فضای داخلی خودرو از جمله داشبورد جدید، دیسپلی ۸ اینچی مجهز به سیستم جهت یاب ، درچه های افقی سیستم تهویه مطبوع ، تنظیمات تاچ سیستم تهویه مطبوع و ترکیب چرم مشکی و فیرکربن برای بسیاری از حضار در تست درایو جذاب و مورد توجه بوده و ظاهر کابین را مدرن و جوان پسند نموده است.

خودرو آریزو ۵ توربو جدید در آبان ماه توسط مدیران خودرو با قیمت ۶۸۰ میلیون تومان عرضه گردید و شرایط فروش آن می توان به پیش پرداخت حداکثر ۵۰ درصد و اقساط تا ۶۰ ماه اشاره نمود. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت شرکت مدیران خودرو مراجعه فرمایید:

https://mvmco.org/arrizo5

زمان ارسال پست: ۲۳ آبان ۱۴۰۰ | ۱۱:۴۵ دسته بندی: مدیران خودرو تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.