اخبار و مطالب
7 روز گذشته
0

قیمت هونگچی H5 در بازار خودروی ایران

قیمت هونگچی H5 در بازار خودروی ایران

به روزرسانی ۱۰ خرداد ۱۴۰۳: خودروی هونگچی H5 که یکی از مدلهای جدید خودرویی در بازار ایران می باشد این روزها با ریزش قیمت سنگینی در بازار مواجه شده است.

این خودرو که در ابتدای اردیبهشت ماه حدود ۶ میلیارد تومان قیمت داشت بدلیل نبود متقاضی در بازار هر روز با افت قیمت زیادی روبرو بود. این خودرو هم اکنون در محدوده ۴.۵ میلیارد تومان قیمتگذاری میشود که هنوز هم برای این قیمت تقاضای زیادی وجود ندارد و پیش بینی می شود تا تیرماه قیمت این خودرو به زیر ۴ میلیارد تومان هم سقوط کند.

قیمت ثبت نامی این خودرو توسط بهمن موتور حدود ۲.۷ میلیارد تومان اعلام شده است.

 

به روزرسانی ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۳: از ابتدای هفته شماره گذاری خودرو جدید و لوکس هونگچی H5 آغاز شده و تحویل این خودرو از صبح امروز سه شنبه به مشتریان در حال انجام است.

هونگچی اچ فایو (‌Hongqi H5) یکی از لوکس‌ترین، گران‌ترین و فول‌آپشن‌ترین خودروهای حال حاضر بازار ایران است که با شنیدن قیمت آن قطعا شگفت‌زده‌ خواهید شد.

ثبت نام این خودرو در مدل ۲۰۲۴ با قیمت ۲.۷۶۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان توسط بهمن موتور انجام شده بود.

این خودرو هم اکنون توسط مالکان حدود ۶.۷۰۰.۰۰۰.۰۰۰ تومان قیمت گذاری شده است!

در نگاه اول به نظر می‌رسد با یکی از محصولات رولز رویس روبه‌رو هستید و دلیل خوبی هم برای آن وجود دارد، چرا که طراحی محصولات هونگچی تحت نظارت گیلز تیلور، رئیس سابق طراحی رولز رویس، انجام شده است. گیلز تیلور پیش‌تر بر طراحی کولینان و فانتوم فعلی نظارت داشته و در حال حاضر با برند مادر هونگچی، یعنی FAW همکاری می‌کند. به نظر من هونگچی H5 در حال حاضر بهترین و لوکس‌ترین طراحی را نه‌تنها در میان سدان‌های چینی بلکه تمام سدان‌های حاضر بازار ایران دارد.

زمان ارسال پست: ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ | ۱۷:۰۷ دسته بندی: اخبار بهمن موتور, قیمت خودرو تگ ها: , لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.