اخبار و مطالب
7 روز گذشته
0

قرعه کشی سایپا و اعلام ظرفیت – اسفند ۱۴۰۰

قرعه کشی سایپا و اعلام ظرفیت - دی 1400

بروزرسانی ۸ اسفند ۱۴۰۰: قرعه‌ کشی طرح فروش فوق العاده محصولات سایپا ویژه اسفند ۱۴۰۰ امروز یکشنبه برگزار گردید.

مشخصات متقاضیان منتخب این طرح از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا اعلام و همچنین پیامک اطلاع رسانی برای منتخبان ارسال خواهد شد.

منتخبان به مدت ۳ روز مهلت خواهند داشت تا به واریز، مبلغ پیش پرداخت براساس بخشنامه اقدام کنند و در صورت واریز نکردن وجه، نفرات فهرست ذخیره، جایگزین خواهند شد.

در طرح فروش مذکور، ۶ محصول با موعد تحویل حداکثر ۳ ماهه عرضه شده اند. اسامی برندگان تا پایان امروز اطلاع رسانی میشود.

خودرو تعداد متقاضی واجد شرایط ظرفیت شانس برنده شدن
تیبا۲ ۳۱۳.۹۹۹ ۴.۰۰۰ ۱ به ۷۸
ساینا ۲۷۹.۷۹۲ ۱.۰۰۰ ۱ به ۲۸۰
تیبا صندوقدار ۱۴۶.۱۸۲ ۱.۵۰۰ ۱ به ۹۷
کوییک آر ۳۰.۲۸۷ ۳۰۰ ۱ به ۱۰۱
کوییک آر (تریم رنگی) ۱۷.۹۹۸ ۲۰۰ ۱ به ۹۰
سایپا ۱۵۱ ۵.۷۸۲ ۲.۰۰۰ ۱ به ۳

 

برنامه قرعه کشی فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا در هفته دوم دی ماه ۱۴۰۰ انجام شد و اسامی منتخبان پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی ساعت ۸ صبح روز دوشنبه، ۱۳ دی ماه در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد.

قرعه کشی طرح فروش فوق العاده ۵ محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک آر، تیبا۲ با رینگ فولادی، کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک و سایپا ۱۵۱ با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار شد.

در طرح اخیر فروش فوق العاده سایپا ۷۰۷ هزار و ۱۹۷ نفر شرکت کردند که ۶۹۶ هزار و ۸۸۴ نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش ۶ هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نشود، ۱۲ هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح ۱۰۰ دستگاه خودرو کوییک پلاس با گیربکس اتوماتیک عرضه می‌شود. علاوه بر این هزار و ۴۰۰ دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، هزار دستگاه کوییک.آر، هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا۲ با رینگ فولادی و ۲ هزار دستگاه سایپا ۱۵۱ عرضه می شود.

اسامی منتخب طرح فروش فوق العاده سایپا پس از تائید نهایی توسط نهادهای نظارتی فردا -دوشنبه- در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت ۸ صبح روز دوشنبه به مدت ۷۲ ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین طرح فروش فوق العاده، پیامک ارسال می کند اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام کنندگان به سایت سایپا مراجعه کنند.

زمان ارسال پست: ۰۸ اسفند ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۶ دسته بندی: سایپا, شرایط فروش تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.