اخبار و مطالب
7 روز گذشته
3

فروش نقدی و اعتباری پنج محصول سایپا؛ شنبه ۱۲ مرداد

فروش سایپا

گروه خودروسازی سایپا با هدف تنظیم و جلوگیری از التهاب بازار، فروش نقدی و اعتباری ۵محصول خود را از ساعت ۱۰صبح روز شنبه ۱۲مردادماه آغاز خواهد گرفت.

سایپا۱۵۱ با تسهیلات ۴میلیونی، تیبا صندوقدار و ساینا دنده ای رینگ فولادی با تسهیلات ۵میلیونی و ساینا دنده ای رینگ آلومینیومی با تسهیلات ۱۰میلیون تومانی محصولاتی هستند که به صورت اعتباری عرضه می شوند.

همچنین کامیونت نیسان بنزین سوز نیز به صورت فروش فوری عرضه می شود. زمان تحویل محصولاتی که در این طرح فروش عرضه می شوند، ۳۰روز پس از پذیرش خواهد بود.
مبلغ تسهیلات در نظر گرفته شده برای چهار محصول سواری سایپا طی سه قطعه چک در فاصله های زمانی ۴ ماهه دریافت خواهد شد. اسناد خودروهای اعتباری تا زمان تسویه کامل چک ها در رهن شرکت سایپا خواهد ماند و امکان تسویه و فک رهن خودرو به هیچ عنوان میسر نخواهد بود.
فروش خودرو با تسهیلات کم، اخیرا توسط گروه خودروسازی سایپا صورت گرفته و هدف آن، حذف تقاضای کاذب و حضور واسطه ها و در نتیجه فروش محصولات به مشتریان واقعی در طرح های فروش اینترنتی بوده است.

طرحی که تاثیرگذار بوده و قیمت محصولات این گروه خودروسازی در یکی دوماه اخیر در بازار آزاد روند کاهشی داشته و به قیمت کارخانه نزدیک شده است. لازم به ذکر است فروش اینترنتی محصولات سایپا روز یکشنبه ۱۳مرداد نیز ادامه خواهد داشت که جزئیات آن اعلام خواهد شد.

زمان ارسال پست: ۱۱ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۸:۰۶ دسته بندی: سایپا, شرایط فروش تگ ها: , , , , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.