اخبار و مطالب
7 روز گذشته
9

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / اردیبهشت ۱۴۰۲

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو - مهر 98

به روزرسانی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲: شرایط تحویل زودتر از موعد برای برخی از مشتریان خانواده پارس با اولویت های طرح عادی تابستان ۱۴۰۲ به صورت اختیاری ایجاد شده است، در صورت تمایل، مشتریان می توانند به مدت ۱۰ روز نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / اردیبهشت 1402

به روزرسانی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲: شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به شکل متمرکز مخصوص تعهدات خریدار، طبق جدول زیر اعلام می گردد و لازم است نمایندگان درباره اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را انجام دهند.

۱. این بخشنامه تنها برای تعهدات منقضی شده مربوط به سال ۱۴۰۲ برنامه ریزی شده و برای تعهدات منقضی شده قبل از سال ۱۴۰۲ هم در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

۲. لازم به ذکر می باشد که براساس ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

۳. همچنین بعد از انجام تبدیل حتمًا تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد انجام گردد تا ما به التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

۴. در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / اردیبهشت 1402

 

بروزرسانی ۲۲ آذر ۱۴۰۰ : مرحله دوم طرح تبدیل حواله های ایران خودرو. دارندگان حواله های پیش فروش محصولات ایران خودرو با موعد تحویل آذرماه ۱۴۰۰ میتوانند به صورت اختیاری خودرو جایگزین تحویل بگیرند.

مرحله دوم طرح تبدیل حواله های ایران خودرو

مرحله دوم تبدیل حواله های ایران خودرو

 

نکات مهم و ضروری طرح تبدیل ایران خودرو آذر ۱۴۰۰ :

این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد .

لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه ، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد.

زمان فعال سازی: ساعت ۱۱ روز شنبه مورخ : ۱۴۰۰/۰۹/۲۰

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو - آذر 1400

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو – آذر ۱۴۰۰

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

بروزرسانی ۱ بهمن ۱۳۹۸ : به اطلاع مشتریان و نمایندگان محترم می رسانیم، به دلیل درخواست بعضی از خریداران عزیز و بوجود آمدن تاخیری ناشایست در تحویل خودروهای دنا و سمند سورن و … ، طرح تبدیل دنا به پژو پارس TU5 LX و … تا آخر بهمن ماه ۹۸ (تکمیل ظرفیت) براساس جدول های زیر برقرار است.

لذا لازم است دارندگان قراردادهای فوق جهت تعیین تکلیف تعهدات نسبت به تبدیل تعهدات به سایر خودروها مطابق جدول تبدیل و با توجه به نکات ذیل اقدام نمایند:

زمان فعالسازی این بخشنامه ساعت ۱۵ از امروز یکشـنبه تاریخ ۹۸/۱۱/۶ می باشد.

 

نکات مهم طرح جایگزینی

۱. شرایط مندرج تبدیل ایران خودرو در جدول زیر، تنها برای تعهدات معوق تعیین شده است.

۲. جهت یادآوری، براساس ضوابط و مقررات موجود، روش محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش و جریمه تاخیر، مطابق قرارداد به صورت مکانیزه می باشد.

جدول زیر طرح تبدیل دنا و سمند سورن، وانت آریسان، تندر پلاس، پژو ۲۰۷ دستی و هایما S7 به پژو پارس LX و … قابل مشاهده است.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو بهمن 98

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو بهمن ۹۸

زمان ارسال پست: ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ | ۱۲:۰۵ دسته بندی: اخبار داخلی, ایران خودرو تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.