اخبار و مطالب
7 روز گذشته
1

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / مهر ۱۴۰۲

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو - مهر 98

به روزرسانی ۱۲ مهر ۱۴۰۲: برای بخش دوم مشتریان پارس سفارشی با موتور XU7P با اولویت پائیز ۱۴۰۲ (ویژه طرح عادی) به خودرو پارس XU7P ساده، شرایط انتخاب و تکمیل وجه اختیاری آماده شده است.

در صورت تمایل، خریداران فوق می توانند در مدت ۷ روز نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

مراتب از طریق ارسال پیامک نیز به واجدین شرایط اولویت های فوق اطلاع رسانی شده است. در صورت عدم تمایل مشتریان،شرایط برای دریافت خودروی ثبت نامی ایشان متعاقبًا اعلام خواهد شد.

طرح تبدیل پژو پارس / مهر 1402

به روزرسانی ۱۱ مهر ۱۴۰۲: به اطلاع خریداران محترم می رسانیم شرایط انتخاب و تکمیل وجه اختیاری برای بخش دوم مشتریان پارس ELX با موتور XU7P با اولویت پائیز ۱۴۰۲ (ویژه طرح عادی) به خودرو پارس XU7P ایجاد شده است.

در صورت تمایل، مشتریان فوق می توانند طی مدت ۷ روز نسبت به واریز وجه اقدام نمایند. مراتب از طریق ارسال پیامک نیز به واجدین شرایط اولویت های فوق اطلاع رسانی شده است.

در صورت عدم تمایل مشتریان،شرایط برای دریافت خودروی ثبت نامی ایشان متعاقبًا اعلام خواهد شد.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / مهر 1402

به روزرسانی ۱۵ مرداد ۱۴۰۲: ایران خودرو در بخشنامه تبدیل جدید خود، شرایط تبدیل و ارتقای خودروهای هایما S7 پلاس و هایما S5 را برای خریداران این خودروها فراهم نموده است.

این بخشنامه مختص تعهدات پیش فروش تکمیل وجه شده بوده و مشتریانی که سابقا نسبت به تکمیل وجه نهایی خرید خود اقدام کرده‌اند می‌توانند هایما S7 پلاس را با آپشن درب صندوق برقی و هایما S5 را با پوشش نانو سرامیک تحویل بگیرند.

شرح خودروی مبنا (تحویل مرداد ۱۴۰۲) خودروی قابل تحویل کد کلاس خودروی جدید
هایما S7 پلاس هایما S7 پلاس با جک برقی درب صندوق ۵۱۸۰۲
هایما S5 هایما S5 با پوشش نانو سرامیک بدنه ۵۲۲۰۲

بخشنامه بالا تا تاریخ ۱۶ مرداد ۱۴۰۲ و یا تکمیل ظرفیت برقرار است. افرادی که تمایل به این طرح اختیاری ندارند خودروها را به صورت ساده تحویل خواهند گرفت.

 

به روزرسانی ۱۳ مرداد ۱۴۰۲: شرکت ایران خودرو در بخشنامه جدید تبدیل خودروهای خود، شرایط تحویل زودتر از موعد را برای خریداران پژو پارس ELX فراهم کرده است.

خریدارانی که اولویت تحویل خودروی آن‌ها متعلق به پاییز ۱۴۰۲ می باشد در صورت تمایل می‌توانند پژو پارس خود را به پژو ۲۰۷ دستی با فرمان هیدرولیک تغییر دهند.

همچنین خریدارانی که برای آن‌ها پیامک ارسال شده با مراجعه به نمایندگی محل ثبت‌ نام می‌توانند فرآیند تبدیل را کامل کنند. افرادی که تمایل به این طرح اختیاری ندارند می‌بایست تا تعیین تکلیف منتظر بمانند.

تبدیل پارس elx به 207 / مرداد 1402

 

به روزرسانی ۲ مرداد ۱۴۰۲: اعلام طرح تبدیل حواله خودرو تارا به پژو ۲۰۷ توسط ایران خودرو

برای خریدران تارا دستی با اولویت های پاییز ۱۴۰۲ ویژه طرح عادی، شرایط تحویل زودتر از موعد به شکل اختیاری اماده شده است و در صورت تمایل، خریدران مورد نظر می توانند در مدت ۷ روز نسبت به واریز وجه اقدام کنند.

شرایط تبدیل از روش ارسال پیامک هم به واجدین شرایط اولویت های بالا اطلاع رسانی شده است. در صورت عدم تمایل خریدران، شرایط برای دریافت خودروی ثبت نامی ایشان متعاقباً اعلام خواهد شد.

تبدیل حواله خودرو تارا به پژو ۲۰۷

 

به روزرسانی ۲۵ خرداد ۱۴۰۲: شرایط تحویل زودتر از موعد و طرح تبدیل برای بعضی از خریداران خانواده پژو پارس با اولویت های تابستان ۱۴۰۲ ویژه طرح عادی به صورت اختیاری ایجاد شده و در صورت تمایل، خریداران امکان واریز وجه تا ۷ روز را خواهند داشت.

جزئیات این طرح توسط پیامک به واجدین شرایط اولویت های تابستان اعلام شده است در حالت عدم تمایل خریداران، شرایط برای خودروی ثبت نامی آنها متعاقباً اعلام خواهد شد.

شرایط مذکور کاملاً اختیاری هستند و خریدار در صورت عدم تمایل می تواند خودروی ثبت نامی خود را متعاقباً و پس از فراخوان مجدد، ثبت نام و واریز وجه کند.

تبدیل پارس ایران خودرو / خرداد 1402

 

به روزرسانی ۷ خرداد ۱۴۰۲: شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به شکل متمرکز مختص تعهدات منقضی، مطابق جدول زیر اعلام می گردد؛ لازم است نمایندگان ایران خودرو در خصوص اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را مبذول فرمایند.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / خرداد 1402

 

به روزرسانی ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲: شرایط تحویل زودتر از موعد برای برخی از مشتریان خانواده پارس با اولویت های طرح عادی تابستان ۱۴۰۲ به صورت اختیاری ایجاد شده است، در صورت تمایل، مشتریان می توانند به مدت ۱۰ روز نسبت به واریز وجه اقدام نمایند.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / اردیبهشت 1402

به روزرسانی ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲: شرایط تبدیل محصولات ایران خودرو به شکل متمرکز مخصوص تعهدات خریدار، طبق جدول زیر اعلام می گردد و لازم است نمایندگان درباره اطلاع رسانی به مشتریان تعهدات منقضی اقدام لازم را انجام دهند.

۱. این بخشنامه تنها برای تعهدات منقضی شده مربوط به سال ۱۴۰۲ برنامه ریزی شده و برای تعهدات منقضی شده قبل از سال ۱۴۰۲ هم در روزهای آینده اطلاع رسانی خواهد شد.

۲. لازم به ذکر می باشد که براساس ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد.

۳. همچنین بعد از انجام تبدیل حتمًا تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد انجام گردد تا ما به التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

۴. در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو / اردیبهشت 1402

 

بروزرسانی ۲۲ آذر ۱۴۰۰ : مرحله دوم طرح تبدیل حواله های ایران خودرو. دارندگان حواله های پیش فروش محصولات ایران خودرو با موعد تحویل آذرماه ۱۴۰۰ میتوانند به صورت اختیاری خودرو جایگزین تحویل بگیرند.

مرحله دوم طرح تبدیل حواله های ایران خودرو

مرحله دوم تبدیل حواله های ایران خودرو

 

نکات مهم و ضروری طرح تبدیل ایران خودرو آذر ۱۴۰۰ :

این بخشنامه جهت تبدیل قراردادهایی تنظیم و برنامه ریزی شده است که از نوع پیش فروش بوده و دعوتنامه آنها منقضی شده است.

لازم به یادآوری است که طبق ضوابط و دستورالعمل های موجود، محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش به محض منقضی شدن دعوتنامه بطور مکانیزه تا تاریخ سود مندرج در دعوتنامه محاسبه خواهد شد .

لازم است بعد از انجام تبدیل حتما تامین اعتبار و قیمت گذاری مجدد صورت پذیرد تا مابه التفاوت نهایی با صحت و اطمینان بیشتری توسط سیستم محاسبه گردد.

در صورت نیاز به بروزرسانی و تغییر شرایط بخشنامه ، شرایط تبدیل متوقف و اطلاع رسانی لازم از طریق سیستم سیتریکس نمایندگی ها انجام خواهد شد.

زمان فعال سازی: ساعت ۱۱ روز شنبه مورخ : ۱۴۰۰/۰۹/۲۰

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو - آذر 1400

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو – آذر ۱۴۰۰

 

—————————————————————————————————————————————————————————————————————————-

بروزرسانی ۱ بهمن ۱۳۹۸ : به اطلاع مشتریان و نمایندگان محترم می رسانیم، به دلیل درخواست بعضی از خریداران عزیز و بوجود آمدن تاخیری ناشایست در تحویل خودروهای دنا و سمند سورن و … ، طرح تبدیل دنا به پژو پارس TU5 LX و … تا آخر بهمن ماه ۹۸ (تکمیل ظرفیت) براساس جدول های زیر برقرار است.

لذا لازم است دارندگان قراردادهای فوق جهت تعیین تکلیف تعهدات نسبت به تبدیل تعهدات به سایر خودروها مطابق جدول تبدیل و با توجه به نکات ذیل اقدام نمایند:

زمان فعالسازی این بخشنامه ساعت ۱۵ از امروز یکشـنبه تاریخ ۹۸/۱۱/۶ می باشد.

 

نکات مهم طرح جایگزینی

۱. شرایط مندرج تبدیل ایران خودرو در جدول زیر، تنها برای تعهدات معوق تعیین شده است.

۲. جهت یادآوری، براساس ضوابط و مقررات موجود، روش محاسبه سود مشارکت تعهدات پیش فروش و جریمه تاخیر، مطابق قرارداد به صورت مکانیزه می باشد.

جدول زیر طرح تبدیل دنا و سمند سورن، وانت آریسان، تندر پلاس، پژو ۲۰۷ دستی و هایما S7 به پژو پارس LX و … قابل مشاهده است.

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو بهمن 98

طرح تبدیل محصولات ایران خودرو بهمن ۹۸

زمان ارسال پست: ۱۱ مهر ۱۴۰۲ | ۱۸:۲۲ دسته بندی: اخبار داخلی, ایران خودرو تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.