اخبار و مطالب
7 روز گذشته
3

ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی

ثبت نام بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی
بنابر گزارش رسیده مدیر اداره رفاه تاکسیرانی پایتخت بیان کرد: تاکسیرانان تنها مجاز به استفاده از یکی از شرکت‌های بیمه تکمیلی هستند و می‌توانند اسامی اعضای خانواده خود را نیز ثبت کنند.

مریم قلی زاده درباره جزئیات بیمه درمان تکمیلی رانندگان گفت: مطابق بیمه کشوری، رانندگان تنها مجاز به استفاده از یکی از شرکت‌های بیمه تکمیلی هستند؛ بنابراین هر کدام از رانندگان که به نحوی از یکی از شرکت‌های خدمات بیمه تکمیلی استفاده کنند، از ثبت نام در این سامانه اجتناب کنند.

وی گفت: تاکسیران‌ها می‌توانند اسامی اعضای خانواده و تحت تکلفشان را برای بهره مندی از این خدمات ثبت کنند.

قبل از این، میثم مظفر، عضو شورای شهر تهران درباره بیمه تکمیلی تاکسیران‌ها اظهار کرده بود: رانندگانی که کارنامه هوشمند «پروانه» دارند، می‌توانند خودشان و اعضای خانواده شان را به صورت رایگان تحت پوشش قرار دهند.

این خبر در حالتی از جانب این عضو شورا بیان گشت که در چند هفته گذشته، بیمه تکمیلی رانندگان متوقف شده بود.

اسماعیل بیگی، مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران درباره قطع بیمه تکمیلی رانندگان تاکسی گفته بود: در تیرماه سال جاری مصوب شد سازمان تاکسیرانی برای ادامه بیمه تکمیلی رانندگان اقدام کند، اما هیچ اقدام درستی در این زمینه صورت نگرفت و اعتبار بیمه در شهریور ماه به اتمام رسید. با این حال از اواخر مهرماه پیگیری‌های لازم انجام شده تا کار با سرعت دنبال شود.

در طرح پایه بیمه تکمیلی رانندگان، تاکسیران‌ها می‌توانند با توجه به سطح نیازمندی خود، سطح پوشش خدمات بیمه تکمیلی انتخاب کنند.

هزینه بیمه تکمیلی در سطح یک پایه درمان این طرح برای رانندگان به مبلغ ۸۸۲ هزارو ۹۰۰ تومان بود، که برای تاکسیران‌های مشمول طرح بیمه تکمیلی شهر تهران رایگان است.
سطح دو پایه درمان بیمه تکمیلی نیز رانندگان تاکسی باید مابه تفاوت بیمه تکمیلی سطح یک از دو را پرداخت نمایند که هزینه آن ۴۱۲ هزار و ۲۰ تومان می باشد.

پرشین خودرو
زمان ارسال پست: ۱۴ دی ۱۴۰۰ | ۱۸:۴۲ دسته بندی: اخبار تگ ها: , , , , لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.