اخبار و مطالب
7 روز گذشته
0

برگزاری قرعه کشی پیش فروش سایپا

مراسم قرعه کشی ۳۱ هزار خودروی طرح پیش فروش سایپا برای تعیین منتخبان خودروهای ساینا دنده ای، تیبا ۲، تیبا صندوقدار، سایپا ۱۵۱، شاهین، کوییک دنده ای، کوییک.آر و دو مدل نیسان تک سوز و دوگانه سوز دیروز ۱۲ آبان ۱۳۹۹ برگزار گردید.

بنابر این گزارش ۴۵۱ هزار و ۳۵۸ نفر در این طرح ثبت نام نموده که شامل هفت هزار و ۱۴۰ نفر ساینا دنده ای، ۸۰ هزار و ۹۶۱ نفر تیبا ۲، ۴۸ هزار و ۹۶۸ نفر تیبا صندوقدار، ۱۰ هزار و ۷۲۳ نفر سایپا ۱۵۱، ۱۰۳ هزار و ۱۴۴ نفر شاهین، ۳۸ هزار و ۲۵۰ نفر کوییک دنده ای، ۱۹ هزار و ۷۰۶ نفر کوییک.آر، ۱۱ هزار و ۸۱۱ نفر نیسان تک سوز، ۲۲ هزار و ۶۸۳ نفر کوییک آر تریم قرمز، و سه هزار و ۱۷۰ نفر نیسان دوگانه سوز می شود.

از تعداد ۳۱ هزار دستگاه خودرویی که عرضه می شود، پنج هزار دستگاه ساینا، چهار هزار و ۵۰۰ دستگاه تیبا۲، چهار هزار و ۵۰۰ تیبا صندوقدار، سه هزار دستگاه سایپا ۱۵۱، دو هزار و ۵۰۰ دستگاه کوییک دنده ای، هزار دستگاه کوییک آر، هزار دستگاه کوییک آر تریم قرمز، ۳۰۰ دستگاه نیسان تک سوز و ۷۰۰ دستگاه نیسان دوگانه خواهد بود که میان منتخبان توزیع می شود.

از میان خودروهای این طرح پیش فروش، سایپا شاهین با ۱۰۳ هزار و ۱۴۴ دستگاه بیشترین متقاضی را به خود اختصاص داده است در حالی که فقط هشت هزار و ۵۰۰ دستگاه خودروی شاهین قرعه کشی خواهد شد.

بر اساس این گزارش، افرادی که در آیین قرعه کشی در لیست منتخبان قرار گیرند، به آنها پیامک زده خواهد شد و لیست نهایی نیز با توجه به کد پیگیری ارسالی در سایت گروه خودروسازی سایپا قابل رصد است.

۴۵۱ هزار و ۱۴۴ نفر در طرح پیش فروش سایپا ثبت نام کردند و نتیجه راستی آزمایی از اطلاعات ارایه شده نشان داد که بیشتر مشتریان اطلاعات درست در سایت ثبت نام وارد کردند.

خاطرنشان می شود فقط یک درصد از اطلاعات ثبت نام کنندگان با شروط لحاظ شده از سوی وزارت صمت مغایرت داشت.

جهت یادآوری، نتایج قرعه کشی شرکت سایپا در روز چهارشنبه ۱۴ آبان اعلام می شود.

 

زمان ارسال پست: ۱۳ آبان ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۷ دسته بندی: اخبار داخلی, سایپا تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.