اخبار و مطالب
7 روز گذشته
1

جدول باکیفیت ترین و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی : بهمن ۱۴۰۰

جدول باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی : 1 بهمن 99

بروزرسانی ۲ بهمن ۱۴۰۰ : شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی باکیفیت ترین و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی آذر ۱۴۰۰ را منتشر نمود.

جدول خودروهای گروه سبک-بخش وانت

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش وانت

 

جدول خودروهای گروه سبک – بخش سواری

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری

 

بروزرسانی ۶ دی ۱۴۰۰ : شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران گزارش ارزشیابی باکیفیت ترین و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی آبان ۱۴۰۰ را منتشر نمود.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صنعت، معدن و تجارت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها در کشور را برعهده دارد. این شرکت نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو، براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب نیز مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد. گزارشی که از این بررسی‌ حاصل می‌شود را هرماه به وزارت صمت ارائه می‌کند. فرآیند ارزشیابی کیفی خودروها به منظور آگاهی از تمام ایرادات موجود در خودرو به وسیله هدایت آدیت به کشف عیوب عملکردی و تاثیر حداکثری ایرادات ایمنی طراحی شده است.

گفتنی است در ارزشیابی کیفی، خودرو از نظر عیوب ظاهری و عملکردی مورد بازرسی قرار می‌گیرد. شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق دستورالعمل‌های موجود، خودروهای داخلی را در پنج دسته قیمتی، مورد بررسی قرار داده و بسته به سطح کیفی و البته میزان رضایت مشتریان، بین ۱ تا ۵ ستاره کیفی را به آنها اختصاص می‌دهد. هدف اصلی از این گزارش، ارتقا کیفیت خودروها، افزایش رضایت مشتریان و ایجاد رقابت مثبت بین خودروسازها است.

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش وانت
سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش وانت

 

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری

سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری

 

 

 

تاریخ ۲۴ آبان ۱۴۰۰ : لیست باکیفیت و بی‌کیفیت ترین خودروهای داخلی در مهر ماه ۱۴۰۰ منتشر شد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به عنوان نهاد بازرسی مورد تایید وزارت صمت، بخش عمده مسئولیت ارزشیابی کیفی خودروها را در کشور را برعهده دارد. همچنین نتایج این ارزشیابی را ضمن مقایسه با اهداف کیفی تعیین شده برای هرخودرو و براساس جدول سطوح کیفیت و حدود مجاز مصوب مورد تجزیه و تحلیل قرار می‌دهد.

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش وانت
سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش وانت

 

جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری
جدول سطوح کیفی خودروهای گروه سبک-بخش سواری

 

منبع : isqi.co.ir

زمان ارسال پست: ۰۲ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۸:۰۲ دسته بندی: اخبار تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
مطلب مرتبطی وجود ندارد!
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.