اخبار و مطالب
7 روز گذشته
0

اعلام قیمت کارخانه ایران خودرو – دی ۱۴۰۰

اعلام قیمت کارخانه ایران خودرو - آذر 1400

بروزرسانی ۵ دی ۱۴۰۰ : قیمت کارخانه ای کلیه محصولات ایران خودرو در دی ماه ۱۴۰۰ از سوی این شرکت اطلاع رسانی شد.

قیمت کارخانه ایران خودرو - دی 1400

قیمت کارخانه ایران خودرو – دی ۱۴۰۰

 

بروزرسانی ۱۷ آذر ۱۴۰۰ : بیش از یک ماه از اعلام واگذاری تعیین قیمت خودرو به ستاد تنظیم بازار می‌گذرد و هر روز اخبار متفاوتی از اعلام قیمت‌های جدید خودروهای داخلی آن هم هم به نقل از مسئولان دولتی منتشر می‌شود؛ به نحوی که هر یک اعلام می کنند ستاد تنظیم بازار این هفته قیمت‌های جدید را به شرکت ها ابلاغ می کند اما روز مقرر فرا می رسد ولی خبری از اعلام قیمت های جدید نیست.

به نظر می رسد هنوز مسئولان دولتی درباره قیمت های جدید به توافق نرسیده و هر کس به صورت سلیقه ای خبرهای تأیید نشده ای را اعلام می کند.

در حال حاضر به نظر می‌رسد وزارت صمت به دنبال آن است تا این افزایش قیمت ها بیش از ۱۰ درصد باشد چراکه به گفته معمارباشی مدیرکل دفتر نیرومحرکه وزارت صمت باید به زیان تولید خودروسازان پایان داد.

وی با اعلام اینکه با وضعیتی که شرکتهای خودروساز با آن مواجه هستند امکان فعالیت دیگر وجود ندارد زیرا تولید برای آنها زیان ده شده است، گفته است: این هفته در جلسه ستاد تنظیم بازار جمع بندی برای قیمت های جدید انجام می شود.

براساس آخرین شنیده ها گویا افزایش ۱۰ تا ۱۸ درصدی قیمت خودروهای پرتیراژ در حال بررسی است و قرار است در جلسه پیش از ظهر امروز ستاد تنظیم بازار به تصویب نهایی برسد. در صورت نهایی شدن این قیمتها، از فردا فروش جدید شرکت های خودروساز با قیمت های جدید انجام خواهد شد.

نرخ های ذیل قیمت پایه می باشد (بدون احتساب مالیات ، عوارض ، شماره گذاری و ….)

قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو آذر 1400

قیمت کارخانه محصولات ایران خودرو آذر ۱۴۰۰

 

تسنیم

زمان ارسال پست: ۰۵ دی ۱۴۰۰ | ۱۶:۳۳ دسته بندی: ایران خودرو, قیمت خودرو تگ ها: , , لینک خبر
مطالب مرتبط
با توجه به سیستم جدید سایت قبل از ارسال دیدگاه حتمی قوانین این بخش را در این صفحه مطالعه نمایید.